Strona główna » Nowotarżanin w programie You Can Dance Nowa Generacja 2 (wideo)
Aktualności Miasto Nowy Targ

Nowotarżanin w programie You Can Dance Nowa Generacja 2 (wideo)

Tomasz Liszka i jego partnerka Wiktorii Nakielska wzięli udział w programie You Can Dance Nowa Generacja 2 i podczas ostatniego balu karnawałowego, „Janosik” i „Elastyna”, pokazali swoje taneczne umiejętności, co wzbudziło duże zainteresowanie.

W programie You Can Dance Nowa Generacja 2, choreografka Julia Adamczyk przygotowała układ tanaczny dla Tomasza Liszki i jego partnerki Wiktorii Nakielskiej, nawiązującą do stylu tańca z Rio De Janeiro. Mimo, że Wiktoria nie była doświadczona w tańcu towarzyskim, Julia Adamczyk pomogła jej zaufać Tomkowi i zaopiekować się nią. Ich wspaniały występ zyskał uznanie jurorów.

Chociaż Wiktoria była początkowo zestresowana, to podczas treningów choreografka pomogła jej zaufać Tomkowi i pod jego skrzydłami wykonali wspaniały występ. Jurorzy docenili ich prezentację, a Agustin Egurrola określił ją jako jedną z najlepszych w historii programu. Ida Nowakowska podkreśliła, że taniec jest dla każdego, w szczególności dla mężczyzn, a Katarzyna Cichopek porównała występ do jazdy na rollercoasterze. Podczas backstage’u Tymek zapytał Natana, czy Wika i Tomek czują Cha-Chę, a Natan odpowiedział, że są nią. Ich występ można obejrzeć na stronie You Can Dance Nowa Generacja 2.

Aby Tomasz Liszka mógł pozostać w programie, potrzebuje wsparcia widzów w postaci sms-ów. Nowe głosowanie potrwa do środy 22 lutego 2023 r. do godz. 23:59, a wynik zostanie ogłoszony w niedzielę o 20:00 w TVP2.

/JL

tagi