Strona główna » Śmiertelny wypadek policjantki na motocyklu. Jej syn w ciężkim stanie
Aktualności Gmina Nowy Targ

Śmiertelny wypadek policjantki na motocyklu. Jej syn w ciężkim stanie

fot. MotoPodhale.info

W wyniku zderzenia samochodu z motocyklem doszło do tragicznego wypadku, w którym 51-letnia była policjantka z Nowego Targu straciła życie. Jej 9-letni syn został przewieziony do szpitala i otrzymuje tam odpowiednią opiekę medyczną.

W Lubomierzu, w powiecie limanowskim, miało miejsce tragiczne zdarzenie po godzinie 13. W wyniku tego wypadku, 51-letnia motocyklistka, która była emerytowaną policjantką ruchu drogowego z Nowego Targu, straciła życie.

W rejonie Lubomierza, na drodze nr 968, która przebiega przez las, doszło do poważnego wypadku. 60-letni kierowca toyoty niespodziewanie zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącymi motocyklami. Na jednym z motocykli podróżowała 51-letnia kobieta wraz z 9-letnim synem. Niestety, kobieta nie przeżyła wypadku, natomiast chłopiec odniósł poważne obrażenia. Zespół Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportował go śmigłowcem do szpitala w Prokocimiu. Drugi motocykl prowadził mąż kobiety, który zdołał uniknąć poważniejszych obrażeń, upadając z motocykla. Katarzyna Cisło z Zespołu Prasowego Małopolskiej Policji potwierdziła te informacje.

Ta tragiczna sytuacja stanowi ogromną tragedię. Zmarła kobieta była byłym policjantem ruchu drogowego w miejscowej komendzie powiatowej. Często pełniła służbę na motocyklu i brała udział w wielu zabezpieczeniach oraz eskortach – powiedziała podkom. Dorota Garbacz, rzecznik prasowy nowotarskiej policji. Motocykle były jej pasją życiową – dodała.

/j

tagi