Strona główna » Wielki sukces i złoty medal dla nowotarskiego Policjanta
Aktualności

Wielki sukces i złoty medal dla nowotarskiego Policjanta

2 września, podczas Mistrzostw Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu w Opolskiej Arenie, Jan zdobył złoty medal, co stanowi ogromny sukces zarówno dla niego, jak i dla całego małopolskiego garnizonu. Jan jest członkiem Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów woj. małopolskiego i pełni służbę jako funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Ten wyjątkowy małopolski policjant zaprezentował niezrównane umiejętności w Brazylijskim Jiu Jitsu podczas mistrzostw, pokonując rywali i zdobywając złoto. Jego wyjątkowe osiągnięcie nie tylko przynosi mu osobistą satysfakcję, ale również podkreśla wysoki poziom profesjonalizmu i umiejętności sportowych policjantów w Małopolsce.

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy medal, jaki Jan zdobył na arenie sportowej. Wcześniej, podczas zawodów służb mundurowych w Mińsku Mazowieckim, kolega Jan wywalczył srebrny medal, co zostało odnotowane w artykule opublikowanym na stronie NSZZ Policjantów. (tutaj)

Nasz kolega związkowiec stanowi doskonały przykład utalentowanego policjanta -sportowca w małopolskim garnizonie. Jego sukces podkreśla wysoką jakość zawodowców działających na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Małopolski. Dzięki takim funkcjonariuszom, jak Jan, zarówno lokalni mieszkańcy, jak i turyści, mogą czuć się naprawdę bezpiecznie.- komentuje małopolska Policja

źródło: Policja Małopolska
/j

tagi