Strona główna » Szkolenie „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”
Aktualności Gmina Czorsztyn

Szkolenie „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”

Weź udział w szkoleniu „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. W całej Polsce trwa projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych pod hasłem „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”. Zaproszenie skierowane jest do ochotników indywidualnych oraz grup z dowolnych środowisk: urzędów, stowarzyszeń, związków, zakładów pracy, firm czy klubów.

Przez 8 tygodni, w dniach od 9 września do 28 października, w każdą sobotę, wojskowi instruktorzy będą zapoznawać chętnych z podstawami: obsługi broni, zasad przetrwania, walki w bliskim kontakcie, pomocy medycznej, zachowania podczas alarmu i wielu innych. Na ośmiogodzinne szkolenie zgłosić mogą się chętni w wieku od 15 do 65 lat. Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest posiadanie polskiego obywatelstwa.

Zgłoszenie na szkolenie jest proste i łatwe – wystarczy podać imię, nazwisko, wiek i kontakt. Grupy mogą zgłaszać ich liderzy i opiekunowie.

Organizatorzy zapewniają profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie oraz gwarantują świetną, sobotnią rozrywkę i przygodę z Wojskiem Polskim.

Więcej szczegółów na temat szkolenia: 6blog.sekcjawychowawcza@ron.mil.pl

źródło: Gmina Czorsztyn
/j

tagi