Strona główna » 23-latek z Czarnego Dunajca schował narkotyki w skarpetce…
Gmina Czarny Dunajec

23-latek z Czarnego Dunajca schował narkotyki w skarpetce…

Policjanci z Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu zatrzymali mieszkańca czarnodunajeckiej gminy za posiadanie narkotyków. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 40 gramów mefedronu i marihuany. 23-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Jednym z zadań realizowanych przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu jest zwalczanie przestępczości narkotykowej. Od jakiegoś czasu policjanci podejrzewali, że 23-letni mieszkaniec czarnodunajeckiej gminy może mieć związek z tym przestępczym procederem. W miniony weekend  podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli w jego samochodzie marihuanę i mefedron. 23-latek schował środki odurzające w skarpecie. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 30 gramów mefedronu oraz blisko 10 gramów marihuany.

Mieszkaniec gminy Czarny Dunajec został zatrzymany i przewieziony do nowotarskiej komendy. Następnego dnia usłyszał zarzut posiadania środków odurzających z art. 62 §1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za popełnione przestępstwo, grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

źródło: KPP Nowy Targ
/j

tagi