Strona główna » Wzruszające dźwięki w kościele NSPJ w Nowym Targu
Aktualności Gmina Nowy Targ

Wzruszające dźwięki w kościele NSPJ w Nowym Targu

19 listopada 2023 r., o godzinie 16:00, dźwięki pięknej muzyki wypełnią przestrzeń Kościoła Najświętszej Maryi Panny Józefa w Nowym Targu. To wyjątkowe wydarzenie muzyczne, które zjednoczy lokalne zespoły w jednym wspólnym celu – dostarczyć chwili wzruszenia i piękna wszystkim, którzy zdecydują się uczestniczyć.

Artystyczne Talenty:

Na scenie tego niezwykłego koncertu pojawią się wybitni wykonawcy, gotowi podzielić się swoim talentem z widzami zgromadzonymi w kościele. Oto lista artystów, którzy wzbogacą to wydarzenie:

  1. Schola Promyki: Grupa istnieje od wielu lat i działa przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Targu. Należą do niej dziewczynki w wieku od lat 6 do 13. Schola śpiewa podczas niedzielnych Mszy świętych o godzinie 12:00 oraz podczas różnych uroczystości roku liturgicznego. Przygotowuje również oprawę muzyczną nabożeństw dla dzieci. 
  2. Muzyczna Oazowa Grupa Jubileuszowa: Grupa ta nie tylko wykonuje muzykę, ale również przenosi słuchaczy w emocjonalne podróże. Ich repertuar obejmuje zarówno utwory o charakterze religijnym, jak i te niosące przesłanie nadziei.
  3. Chór Cantantes Angelicus – pod dyrygenturą Kingi Brandys-Wóciak, Jana Sikory
  4. Chór Echo Gorczańskie – pod dyrygenturą Katarzyny Kondaszuk

Zaproszenie do Udziału:
Burmistrz Miasta Nowy Targ serdecznie zaprasza wszystkich miłośników muzyki oraz tych, którzy pragną przeżyć chwilę skupienia i piękna, do udziału w tym wyjątkowym koncercie. Wstęp jest bezpłatny, a emocje gwarantowane.

źródło: UM Nowy Targ
/j

tagi