Strona główna » Policjanci z powiatu nowotarskiego rozdają świąteczne uśmiechy
Aktualności

Policjanci z powiatu nowotarskiego rozdają świąteczne uśmiechy

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia policjanci oraz pracownicy nowotarskiej komendy i jednostek podległych zorganizowali zbiórkę i zakupili prezenty dla podopiecznym Rodzinnego Domu Dziecka w Dursztynie.

W magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia, oczekiwania na prezenty od Świętego Mikołaja wzmagają ekscytację wśród najmłodszych. Jednakże w Powiecie Nowotarskim, funkcjonariusze nie tylko dbają o porządek i bezpieczeństwo, lecz również pielęgnują ducha solidarności i radości dla tych, którzy tego potrzebują najbardziej.

Policjanci oraz pracownicy nowotarskiej komendy postanowili niezmiennie sprawić uśmiech na twarzach dzieci z Rodzinnego Domu Dziecka w Dursztynie, podobnie jak to miało miejsce w poprzednich latach. W tym roku zorganizowali zbiórkę, której efektem było zakupienie prezentów dla podopiecznych placówki.

Wyjątkowym gestem włączyła się także Karczma Zadyma, przekazując vouchery na kręgle i pizzę dla dzieci, uzupełniając tym samym świąteczne doznania najmłodszych o radość z zabawy i pyszne smaki.

Dzisiaj, z pełnym bagażnikiem prezentów, przedstawiciele nowotarskiego Zarządu Terenowego NSZZ Policjantów wyruszyli do Dursztyna, by dostarczyć radość i ciepło serca. Wizyta funkcjonariuszy była nie tylko dostarczeniem prezentów, lecz przede wszystkim niespodzianką, która rozpromieniała twarze dzieci. Uśmiechy i radość, które gościli na swoich twarzach, były najcenniejszym podziękowaniem dla stróżów prawa.

„Największym darem, jaki możemy otrzymać, jest uśmiech na twarzy dziecka” – podkreślają policjanci, zdając sobie sprawę z istoty tego, co najbardziej cenne. W tym szczególnym okresie, chcą przynieść dobroć i nadzieję, aby nawet te najmniejsze gesty sprawiły, że święta staną się wyjątkowe dla każdego dziecka.

To wyjątkowe wydarzenie ukazuje, że za mundurem funkcjonariusza kryje się serce pełne empatii i troski o innych. Akcja ta nie tylko integruje społeczność lokalną, ale przede wszystkim pokazuje, że solidarność i dobroć są fundamentami tej wyjątkowej porze roku.

źródło: KPP Nowy Targ
/j

tagi