Strona główna » Zaproszenie na Dzień Otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu
Aktualności

Zaproszenie na Dzień Otwarty w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu

Drodzy Maturzyści i Uczniowie Szkół Średnich, ANS w Nowym Targu zaprasza na wydarzenie, które odbędzie się 10 kwietnia 2024 roku w Akademii. To będzie dzień pełen inspiracji, możliwości poznania nowych ścieżek edukacyjnych i spotkań z ludźmi, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dzień Otwarty w nowotarskiej uczelni to doskonała okazja dla wszystkich, którzy stoją przed wyborem swojej ścieżki zawodowej, a zwłaszcza dla tegorocznych maturzystów. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 w budynku „Tatry”, gdzie czekają na Was inspirujące wykłady oraz warsztaty prowadzone przez naszych wykładowców akademickich i zaangażowanych studentów.

Podczas Dnia Otwartego będziecie mieli okazję poznać szeroką ofertę edukacyjną Uczelni oraz zwiedzić nasze nowoczesne zaplecze dydaktyczne. Będziecie mogli z bliska przyjrzeć się temu, co ANS w Nowym Targu może Wam zaoferować.

Jeśli jesteś ambitny, jeśli marzysz o studiach wyższych, jeśli chcesz poznać smak prawdziwego studenckiego życia – przyjdź na Dzień Otwarty i przekonaj się, że Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu może być Twoją drogą do sukcesu.

źródło: ANS Nowy Targ
/j

tagi