Strona główna » Żarciowozy w Nowym Targu – festiwal ulicznych przysmaków już wkrótce!
Aktualności Miasto Nowy Targ

Żarciowozy w Nowym Targu – festiwal ulicznych przysmaków już wkrótce!

Żarciowozy wracają do Nowego Targu – już od 21 do 23 kwietnia będziemy mieli okazję skosztować ulicznych przysmaków z różnych stron świata. To wyjątkowa okazja dla miłośników jedzenia, którzy chcą spróbować czegoś nowego i niebanalnego.

Rynek w Nowym Targu w tych dniach zapełni się po brzegi zapachami kuchni z różnych zakątków świata. Na miejscu będzie można skosztować zarówno dań mięsnych, jak i wegetariańskich. Dla łasuchów przygotowane zostaną słodkie przysmaki, a także orzeźwiające desery na zimno. Jednak to nie wszystko – nie zabraknie również kultowych klasyków fast foodu, takich jak hamburgery, hot-dogi czy frytki.

Organizatorzy zapewniają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie można spróbować kuchni z różnych stron świata, jak np. kuchnia azjatycka, włoska, meksykańska czy grecka. Wszystko to podane w formie szybkich i wygodnych dań ulicznych, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom street foodu.

Żarciowozy to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga tłumy ludzi z całej okolicy. To doskonała okazja, aby spotkać się z przyjaciółmi i rodziną, posłuchać muzyki na żywo i oczywiście spróbować pysznych potraw. Warto odwiedzić Rynek w Nowym Targu w dniach 21-23 kwietnia, by poczuć atmosferę tego wyjątkowego festiwalu i spróbować ulicznych przysmaków z różnych stron świata.

/j

tagi