Strona główna » Piracki Dzień Dziecka na PPUZ w Nowym Targu
Aktualności Gmina Nowy Targ

Piracki Dzień Dziecka na PPUZ w Nowym Targu

1 czerwca w godz. 11.00-15.00 w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu odbędzie się Piracki Dzień Dziecka.

Kampus Uczelni zamieni się w statek piracki, gdzie na każdego Gościa czekać będą niezliczone skarby ukryte w głębinach mórz i oceanów, a wśród nich: gry, zabawy, warsztaty edukacyjne przeprowadzone przez naszych marynarzy – studentów i wykładowców oraz spotkanie ze służbami mundurowymi.

W programie przywitanie uczestników wydarzenia przez kapitana statku – dr Biankę Godlewską-Dzioboń, p.o. Rektora PPUZ w Nowym Targu, pasowanie na pirata oraz atrakcja główna: WIELKA BITWA KOLORÓW. Radosne szaleństwo przypieczętują dmuchańce, smakowita uczta i fala słodkości. W piracki takt przygrywać będzie DJ.

Celem Pirackiego Dnia Dziecka jest dostarczenie najmłodszym wielu pozytywnych wrażeń i dobrej zabawy zgodnie ze słowami Janusza Korczaka „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

Jeśli wiatr będzie nam sprzyjać, uczestnicy wypłyną na pełne wody, jeśli jednak nawiedzą nas sztormy – ukryją się na pokładzie statku, we wnętrzach kampusu uczelni.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: 664 730 274.

źródło: mat. prasowy
/j

tagi