Strona główna » Przywitanie Lata- zmiany organizacji ruchu
Aktualności Gmina Nowy Targ

Przywitanie Lata- zmiany organizacji ruchu

W dniu 17 czerwca 2023 r. na Rynku Nowego Targu organizowana będzie impreza pn. „Przywitanie Lata”. W tych dniach zamknięty zostanie RYNEK dla ruchu pojazdów.

Ze względu na remont sieci gazowej na ul. Waksmundzkiej, do centrum miasta od strony wschodniej należy kierować się objazdami ul. Długą oraz ul. Legionów Józefa Piłsudskiego, a następnie w kierunku ul. Kościuszki. Możliwy będzie również przejazd ul. Sobieskiego w prawo w ul. Kościuszki.

Od strony południowej z ul. Kościuszki nie będzie możliwości wjazdu w stronę Rynku, dlatego należy skręcić w lewo lub prawo na skrzyżowaniu z ul. Kościelną i ul. Krasińskiego.  

Od strony zachodniej z ul. Kolejowej możliwy będzie przejazd w prawo na ul. Kazimierza Wielkiego. Od strony południowej z ul. Szaflarskiej możliwy będzie przejazd w prawo na ul. Harcerską.

W związku z koniecznością przejazdu autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacji na ul. Sokoła (na odcinku od ul. Szkolnej do ul. Kolejowej) odwrócony zostanie kierunek ruchu drogi jednokierunkowej.

Organizatorzy przepraszają za utrudnienia wynikające ze zmiany organizacji ruchu.

źródło: mat. prasowy
/j

tagi