Strona główna » Zginął 12- letni chłopiec na quadzie
Aktualności Gmina Nowy Targ

Zginął 12- letni chłopiec na quadzie

W miejscowości Pyzówka doszło do śmiertelnego wypadku na quadzie. 12-letni chłopiec kierujący czterokołowcem poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj po godzinie 19 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu otrzymał zgłoszenie o śmiertelnym wypadku 12-letniego chłopca kierującego quadem w miejscowości Pyzówka. Jak ustalono, nastolatek około godziny 13 wyjechał quadem do pobliskiego lasu. Kiedy nie wrócił po kilku godzinach, rodzina rozpoczęła  jego poszukiwania.

Około kilometra od najbliższych zabudowań, przy drodze leśnej prowadzącej przez prywatną posesję, zostało znalezione ciało chłopca leżące niedaleko quada. Najprawdopodobniej nastolatek pokonując wzniesienie stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. 

Na miejscu zdarzenia z udziałem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu, policjantów oraz technika kryminalistyki przeprowadzono oględziny, zabezpieczono quada oraz wykonano dokumentację fotograficzną. Dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego śledztwa.

źródło: KPP Nowy Targ
/j

tagi