Strona główna » Odkryj Perły Podhala – głosuj na swoje ulubione atrakcje w Konkursie Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki
Aktualności

Odkryj Perły Podhala – głosuj na swoje ulubione atrakcje w Konkursie Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki

Podhale, serce polskich Tatr, to kraina o niepowtarzalnym uroku, gdzie tradycja splata się z nowoczesnością, tworząc mozaikę atrakcji dla każdego. To tutaj, by jeszcze bardziej podkreślić i nagrodzić te wyjątkowe miejsca, Fundacja Podhalańska organizuje drugą edycję konkursu „Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki”. Jest to unikalna okazja, aby mieszkańcy i miłośnicy regionu mogli wyrazić swoje uznanie dla najlepszych atrakcji turystycznych, obiektów noclegowych, restauracji, miejsc aktywnego wypoczynku oraz wydarzeń roku.

Dlaczego warto głosować? Głosowanie w konkursie to nie tylko wyraz wsparcia dla lokalnych przedsiębiorców i organizatorów, ale również sposób na aktywne uczestnictwo w promowaniu regionu. Oddając głos, pomagasz wyróżnić te miejsca, które czynią Podhale wyjątkowym i przyciągającym turystów z całego świata.

Kategorie konkursowe są szerokie i zróżnicowane, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie – od malowniczych szlaków górskich, przez kameralne pensjonaty, po restauracje serwujące lokalne przysmaki. Konkurs promuje różnorodność i bogactwo oferty turystycznej Podhala, jednocześnie zachęcając do odkrywania nowych, może jeszcze nieznanych szerokiej publiczności, pereł regionu.

Jak głosować? Głosowanie odbywa się online, jest szybkie, proste i dostępne dla każdego. Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę konkursu: www.dzienturystyki.podhale.pl, zapoznać się z nominowanymi w poszczególnych kategoriach i oddać swój głos na te, które według Ciebie zasługują na wyjątkowe wyróżnienie. Każdy głos ma znaczenie i przybliża nas do celu – docenienia tych, którzy nieustannie pracują na rzecz rozwoju i promocji turystyki na Podhalu.

Zachęcamy do głosowania! Niech ten konkurs będzie świętem wszystkich, którzy kochają Podhale i pragną, aby jego turystyczna oferta była doceniana zarówno w Polsce, jak i za granicą. To wyjątkowa okazja, by pokazać, jak bogaty i różnorodny jest ten region. Głosuj i pomóż wyłonić zwycięzców konkursu „Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki”!

Nie czekaj, oddaj swój głos już dziś i bądź częścią tej wyjątkowej inicjatywy, która każdego roku odkrywa na nowo piękno Podhala, celebrując jego turystyczne, kulturalne i przyrodnicze dziedzictwo. Razem możemy sprawić, że „Złoty Krokus” rozkwitnie jeszcze piękniej!

Druga edycja konkursu „Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki” organizowany jest w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: Podhalańskie Obchody Światowego Dnia Turystyki 2023. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.