Strona główna » Spotkanie autorskie z pisarką Joanną Jax!
Aktualności

Spotkanie autorskie z pisarką Joanną Jax!

Gminna Biblioteka Publiczna w Waksmundzie ma przyjemność zaprosić Państwa na wyjątkowe spotkanie autorskie z Joanną Jax, które odbędzie się 20 października. To wydarzenie literackie zapowiada się niezwykle interesująco i stanowi doskonałą okazję, aby poznać autorkę oraz pozyskać cenne spojrzenie na świat literatury.

Kto to jest Joanna Jax?
Joanna Jax to utalentowana pisarka, znana z wielu bestsellerowych książek, które zdobyły uznanie czytelników w kraju i za granicą. Jej twórczość obejmuje szeroki zakres gatunków literackich. Autorka zyskała wierną rzeszę czytelników, a jej książki często poruszają ważne tematy społeczne i psychologiczne.

Szczegóły Spotkania:

  • Data: 20 października
  • Miejsce: Gminna Biblioteka Publiczna w Waksmundzie

Czas i pozostałe szczegóły spotkania można znaleźć na załączonym plakacie, który dostępny jest na stronie internetowej biblioteki oraz na jej profilu na mediach społecznościowych.

Warto wiedzieć:

To wydarzenie literackie jest doskonałą okazją nie tylko do spotkania z autorką, ale także do poznania kulisy procesu twórczego oraz zrozumienia inspiracji i motywacji pisarki. Joanna Jax z pewnością podzieli się swoimi doświadczeniami i sekretami związanymi z pisaniem.

źródło: mat. prasowy
/j

tagi