Strona główna » Dni Otwarte oddziału ginekologiczno-położniczego w szpitalu w Nowym Targu
Aktualności

Dni Otwarte oddziału ginekologiczno-położniczego w szpitalu w Nowym Targu

Szpital w Nowym Targu serdecznie zaprasza przyszłych rodziców na wyjątkowe wydarzenie – Dni Otwarte Bloku Porodowego i Oddziału Ginekologiczno-Położniczego. To doskonała okazja, aby poznać specjalistów, zadać pytania oraz zwiedzić nasz nowoczesny blok porodowy.

Co możecie spodziewać się podczas Dni Otwartych:
Doświadczeni specjaliści z dziedziny ginekologii i położnictwa będą dostępni, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się więcej o usługach oraz standardach opieki medycznej.

Ponadto, będzie możliwość zwiedzenia naszego nowoczesnego Bloku Porodowego, gdzie możecie zobaczyć infrastrukturę oraz dowiedzieć się, jak przebiega opieka nad pacjentkami.

Niespodzianki na Was czekają!
Szpital chcąc uczynić ten dzień wyjątkowym, przygotował dla wszystkich, którzy odwiedzą placówkę specjalna niespodzianka.

Praktyczne informacje:
Data: 28 października
Godzina: Rozpoczęcie o godzinie 10:00
Miejsce: Sala wykładowa w budynku administracyjnym szpitala

Obowiązują zapisy:
Aby wziąć udział w Dniach Otwartych, placówka prosi o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem 18-26-333-06. Kontakt dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.15-14.15. Zapisy są konieczne, aby zapewnić Wam najlepszą obsługę i spersonalizowane spotkanie.

Serdecznie zaprasza przyszłych rodziców, aby dołączyli do nas tego dnia. Specjaliści chcą podzielić się z Wami wiedzą i doświadczeniem oraz pomóc Wam zrozumieć, dlaczego Szpital w Nowym Targu jest wyjątkowym miejscem do rozpoczęcia nowego życia.

źródło: mat. prasowy
/j

tagi