Strona główna » Zamknięcie drogi na odcinku Krempachy – Dursztyn od 6 listopada
Aktualności

Zamknięcie drogi na odcinku Krempachy – Dursztyn od 6 listopada

zdj. poglądowe

Mieszkańcy oraz kierowcy podróżujący na odcinku drogi między Krempachami a Dursztynem muszą się przygotować na tymczasowe zamknięcie tej trasy w dniach od 6 do 8 listopada 2023 roku. Zamknięcie będzie obowiązywać w godzinach od 8:00 do 18:00 i jest związane z pracami realizowanymi przez Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe.

Podmiot ten zajmuje się zadaniem remontu drogi powiatowej nr 1644K, która biegnie przez Krempachy i Dursztyn. Prace obejmują układanie nawierzchni bitumicznej na odcinku o długości 3,2 kilometra, począwszy od ostatnich zabudowań w Krempachach aż do centrum Dursztyna, przy miejscowym kościele.

Zamknięcie drogi jest konieczne, aby zapewnić bezpieczeństwo pracowników wykonujących prace remontowe oraz zminimalizować ewentualne zagrożenie dla kierowców. Wykonawca prac przeprasza za wszelkie niedogodności z tym związane i informuje, że zastrzega sobie prawo do zmiany terminu w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych lub innych nieprzewidywalnych okoliczności.

Mieszkańcy i osoby planujące podróżować na tym odcinku drogi w wymienionym okresie powinny uwzględnić te utrudnienia w swoich planach i poszukać alternatywnych tras dojazdowych, aby uniknąć problemów związanych z zamknięciem tej trasy.


/j

tagi