Strona główna » „Uwaga! Nisko Latające Anioły” – premiera powieści Ludmiły Figiel już 17 listopada
Aktualności

„Uwaga! Nisko Latające Anioły” – premiera powieści Ludmiły Figiel już 17 listopada

Nowy Targ szykuje się na wyjątkowe wydarzenie literackie, które zapewne zachwyci miłośników dobrej literatury i tych, którzy kochają swoje miasto. „Uwaga! Nisko Latające Anioły” to powieść autorstwa Ludmiły Figiel, która 17 listopada opuszcza drukarnię, by trafić wprost do rąk czytelników.

Ta niezwykła książka to prawdziwa podróż po Nowym Targu, gdzie bohaterowie powieści przemierzają ulice miasta, a czytelnicy odkrywają miejskie uwarunkowania akcji. Dla mieszkańców Nowego Targu, lektura będzie nie tylko literackim doznaniem, ale także sentymentalną podróżą po znanych miejscach, które stanowią tło dla historii. Warto przygotować się na to, że podczas spaceru ulicami miasta, można będzie przywoływać fragmenty powieści, np. „A, tam na tej ławce w parku Helena słuchała koncertu”.

Aby jeszcze bardziej ubarwić wyobraźnię czytelników, do książki został dołączony album, w którym znajdą się zdjęcia realnych miejsc z powieści, opatrzone niebanalnymi tekstami autorki. To doskonały sposób, aby poczuć magię opisanych miejsc i historii.

Zapraszamy wszystkich na premierę książki „Nowy Targ. Uwaga! Nisko Latające Anioły,” która odbędzie się 17 listopada o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu. To wyjątkowa okazja, aby spotkać się z autorką, dowiedzieć się o kulissach tworzenia powieści oraz poznać nisko latające anioły. Czekamy na Was z otwartymi skrzydłami, byśmy wspólnie stali się częścią świata nowotarskich aniołów. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!

źródło: UM Nowy Targ
/j

tagi