Strona główna » 9. Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej w Nowym Targu 2023
Aktualności Gmina Nowy Targ

9. Ogólnopolski Konkurs Pieśni Patriotycznej w Nowym Targu 2023

Już po raz dziewiąty serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników pieśni patriotycznej do udziału w naszym prestiżowym konkursie. Wydarzenie to cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest okazją do wyrażenia swojego patriotyzmu oraz miłości do ojczyzny przez szlachetne dźwięki muzyki. Tegoroczna edycja odbędzie się w Nowym Targu w 2023 roku.

Konkurs jest skierowany do solistów ze szkół podstawowych oraz średnich i obejmuje trzy kategorie wiekowe:

  • Klasy I-IV
  • Klasy V-VIII
  • Szkoły ponadpodstawowe

Zapraszamy wszystkich utalentowanych wokalistów, niezależnie od poziomu zaawansowania, do podjęcia wyzwania i zgłoszenia swojego udziału. To świetna okazja do zaprezentowania swojego głosu oraz emocji związanych z patriotyzmem.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać zgłoszenie do 14 listopada 2022 roku na adres email: konkurspatriotyczny1@gmail.com. Pamiętajcie, że termin zgłoszeń jest niezwykle istotny, więc zachęcamy do działania już teraz.

Jest to wyjątkowa okazja, by podzielić się swoją pasją do muzyki i patriotyzmu z szeroką publicznością oraz zdobyć cenne doświadczenie sceniczne. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym wokalistą, czy doświadczonym solistą, konkurs stanowi znakomitą platformę do rozwijania swoich umiejętności i prezentowania swojego talentu.

Karta zgłoszenia oraz dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej konkursu. Serdecznie zachęcamy do udziału w 9. Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Patriotycznej w Nowym Targu 2023!

Pokażmy razem, jak wiele znaczy dla nas nasza ojczyzna poprzez magiczne brzmienie patriotycznych pieśni.

źródło: MCK Nowy Targ
/j

tagi