Strona główna » Filcowe breloczki w Kulturalnej Strefie Kobiet
Aktualności

Filcowe breloczki w Kulturalnej Strefie Kobiet

W najbliższy piątek, 10 listopada o godzinie 18:00, Pracownia Pod Smrekami serdecznie zaprasza wszystkich entuzjastów rękodzieła na wyjątkowe warsztaty szycia breloczków z filcu. Wydarzenie odbędzie się w ramach Kulturalnej Strefy Kobiet, tworząc przestrzeń do kreatywnego spędzenia czasu.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję stworzyć swoje własne, niepowtarzalne breloczki do kluczy. Wszyscy chętni będą także mogli eksperymentować z filcem, tworząc kolorowe broszki i zawieszki do torebki. Brelok z filcu to nie tylko praktyczny dodatek, który ułatwi znalezienie kluczy, ale również uroczy element dekoracyjny.

Warsztaty są przeznaczone zarówno dla osób dorosłych, jak i młodzieży, dla każdego, kto nie boi się igły z nitką i chce rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie rękodzieła. Koszt udziału w warsztatach wynosi 40 złotych na osobę, a czas trwania to 1,5–2 godziny. Organizatorzy zapewniają wszystkie niezbędne materiały i akcesoria.

Aby wziąć udział, prosimy o wcześniejsze zapisy poprzez e-mail: pracownia.pod.smrekami@gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem 663 349 013. To doskonała okazja do spędzenia twórczego wieczoru w przyjemnej atmosferze, rozwijania umiejętności manualnych i tworzenia unikalnych, własnoręcznie wykonanych przedmiotów.

źródło: UM Nowy Targ
/j

tagi