Strona główna » „Za(e)czytani Jesienią” – konkurs w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowym Targu
Aktualności Gmina Nowy Targ

„Za(e)czytani Jesienią” – konkurs w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Nowym Targu

Sezon na czytanie w pełni, a Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu przygotowała wyjątkowy konkurs dla wszystkich miłośników książek. „Za(e)czytani Jesienią” to okazja do podzielenia się swoimi ulubionymi lekturami i jednocześnie szansa na zdobycie fantastycznego czytnika ebook inkBOOK Calypso Plus Black.

Aby wziąć udział, wystarczy spełnić warunki opisane w regulaminie konkursu, który dostępny jest na stronie www.mbp.nowytarg.pl w zakładce „Dla Czytelnika”-„Konkursy”. Następnie wystarczy napisać recenzję swojej ulubionej „Książki na jesień” i umieścić ją w sekcji komentarzy pod postem na profilu MBP na Facebooku lub Instagramie. Ważne jest również udostępnienie tego postu na swoim profilu na obu platformach społecznościowych oraz obserwowanie profilu MBP.

Konkurs trwa od 8 listopada 2023 roku do 30 listopada 2023 roku, a wyniki zostaną ogłoszone 7 grudnia 2023 roku na profilach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Nowym Targu na Facebooku i Instagramie.

To doskonała okazja nie tylko do dzielenia się swoją pasją do książek, ale także do zdobycia nowoczesnego czytnika ebook. Niech jesień będzie czasem pełnym fascynujących lektur i inspirujących recenzji.

źródło: UM Nowy Targ
/j

tagi