Strona główna » Nowy Targ zaprasza wystawców na Jarmark Bożonarodzeniowy!
Aktualności Gmina Nowy Targ

Nowy Targ zaprasza wystawców na Jarmark Bożonarodzeniowy!

Grudzień to czas nie tylko oczekiwania na zbliżające się Święta, ale także wyjątkowych wydarzeń, które wprowadzają nas w magiczny nastrój świątecznej radości. Już wkrótce rusza kolejna edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego, który przenosi nas w bajkowy świat Świąt każdego roku.

To wydarzenie, które nie tylko zachwyca pięknem dekoracji, ale także oferuje możliwość znalezienia wyjątkowych prezentów dla bliskich, degustacji pysznych potraw i napojów oraz obcowania z artystycznymi występami.

Data tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego została ustalona na dni 15 – 22 grudnia 2023 roku, a już teraz organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich chętnych do udziału jako wystawcy. Termin zgłoszeń upływa 4 grudnia 2023 roku.

Jarmark Bożonarodzeniowy to doskonała okazja dla lokalnych rzemieślników, artystów i producentów, aby zaprezentować swoje wyroby oraz unikalne dzieła sztuki. To także szansa dla przedsiębiorców, restauratorów czy wszelkich innych osób, które chciałyby włączyć się w tę magiczną atmosferę świątecznego festiwalu.

Aby zostać częścią tego magicznego wydarzenia, wystarczy zgłosić się jako wystawca, skorzystać z formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest w załączonym regulaminie.

Jarmark Bożonarodzeniowy to nie tylko okazja do handlu czy prezentowania swoich umiejętności. To przede wszystkim czas, gdy lokalna społeczność może wspólnie cieszyć się świąteczną atmosferą, tworząc niezapomniane chwile dla siebie oraz dla odwiedzających.

Miasto zaprasza wystawców do zgłoszeń! zarezerwuj sobie miejsce na tej wyjątkowej imprezie i bądź częścią magicznego świątecznego jarmarku, który rokrocznie przyciąga tłumy entuzjastów świątecznego klimatu i szukających wyjątkowych prezentów!

Załączone dokumenty:

  • Regulamin Jarmarku Bożonarodzeniowego
  • Karta zgłoszeniowa dostępna jako plik

źródło: Miasto Nowy Targ
/j

tagi