Strona główna » Zwierzaki ze Schroniska w Nowym Targu poszukują miłości i nowych właścicieli
Aktualności

Zwierzaki ze Schroniska w Nowym Targu poszukują miłości i nowych właścicieli

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Nowym Targu, Útulok pro zvierat, to miejsce, gdzie małe i duże, młodsze i starsze czworonogi znalazły tymczasowe schronienie, lecz wciąż czekają na nowych opiekunów i ciepłe domy. To nie tylko o piesku ze zdjęcia, który trafił tu z rejonu ul. Rysulówka w Kościelisku w październiku, ale o wielu innych zwierzakach, które pragną odrobiny miłości i stabilności.

Każe z tych zwierząt, kochających, wiernych i oddanych, oczekuje na szansę, aby znaleźć dom, w którym będą mogły poczuć się bezpieczne i kochane. Wszystkie te psiaki, kotki i inne zwierzęta mają wiele do zaoferowania – lojalność, radość i bezwarunkową miłość – tylko czekają na tę jedyną szansę.

Jednakowo ważne, jak znalezienie im nowego domu, jest zapewnienie, żeby zwierzęta te mogły wrócić do swoich właścicieli, gdyby zabłąkały się w nieznanych okolicznościach. Właśnie z tego powodu apelujemy do obecnych opiekunów czworonogów o jedną prostą rzecz – znakowanie swoich zwierząt. Wystarczy niewielki detal, jak numer telefonu zapisany na pasku czy obroży, by szybko i sprawnie odnaleźć właściciela.

Odpowiedzialna adopcja zwierzęcia to nie tylko szansa dla nich na lepsze życie, ale również zobowiązanie się do zapewnienia im odpowiedniej opieki, miłości i domu na całe życie. Adoptując zwierzaka ze schroniska, dajesz im szansę na nowy początek oraz tworzysz wyjątkowe więzi, które przyniosą radość obu stronom.

Jeśli czujesz w sobie gotowość i miłość, by przyjąć do swojego domu czworonożnego przyjaciela, zdecydowanie zachęcamy do odwiedzenia Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Targu. Pamiętajmy, że każde zwierzę zasługuje na godne życie i kochający dom.

To proste gesty – znakowanie zwierząt i adopcja z odpowiedzialnością – mogą zmienić życie tych zwierząt i uczynić nasze społeczeństwo bardziej troskliwym i empatycznym. Przynieśmy im szczęście i bezpieczeństwo, jakie zasługują, dając im szansę na nowy dom i kochającą rodzinę.

źródło: Schronisko Nowy Targ
/j

tagi