Strona główna » Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski z wizytą w Gminie Czorsztyn
Aktualności Gmina Czorsztyn

Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski z wizytą w Gminie Czorsztyn

11 stycznia Marszałek Województwa Małopolskiego, Witold Kozłowski, odwiedził Urząd Gminy Czorsztyn, aby uczestniczyć w wizycie, podczas której omówiono bieżące projekty realizowane na terenie gminy. Spotkanie było okazją do przeglądu inwestycji, których realizacja staje się możliwa dzięki wsparciu finansowemu pochodzącemu z budżetu Urzędu Marszałkowskiego.

Rozmowy skupiły się na projekcie mającym na celu rozwój Gminy Czorsztyn oraz inwestycji, które przyczynią się do poprawy warunków życia mieszkańców. Marszałek Witold Kozłowski podkreślił znaczenie współpracy i dedykowanego wsparcia dla lokalnych przedsięwzięć. Przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim możliwe stało się zrealizowanie szeregu inwestycji, wpływających na rozwój obszaru, w tym na kompleks zbiornika czorsztyńskiego oraz ośrodka Czorsztyn-Ski.

W trakcie spotkania z Wójtem Gminy Czorsztyn, Tadeuszem Wachem, obie strony podsumowały dotychczasowe inwestycje i plany na przyszłość. Marszałek Kozłowski wyraził pełne poparcie dla Wójta i zadeklarował wsparcie przy realizacji kolejnych projektów. Zaznaczył również, że owocna współpraca przyniesie korzyści wszystkim mieszkańcom regionu, wpływając pozytywnie na jego rozwój.

Na zakończenie spotkania Marszałek podkreślił, że wspólna praca z Wójtem Czorsztyna ma na celu przynoszenie korzyści dla wszystkich zaangażowanych stron. Współpraca nie tylko umożliwia rozwój infrastruktury, ale także sprzyja rozwojowi turystyki poprzez inwestycje związane z kompleksem zbiornika czorsztyńskiego i ośrodkiem Czorsztyn-Ski. Witold Kozłowski zobowiązał się do kontynuowania wsparcia dla projektów mających na celu podniesienie jakości życia mieszkańców Gminy Czorsztyn oraz zachęcanie do odwiedzania tego malowniczego regionu.

źródło: Gmina Czorsztyn
/j