Strona główna » Odszedł asp. Roberta Dziubdziela
Aktualności

Odszedł asp. Roberta Dziubdziela


27 lutego 2024 roku odszedł od nagle, w wieku zaledwie 48 lat, asp. Robert Dziubdziela – policjant z Wydziału Sztab Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Informacja ta dotknęła nas wszystkich głębokim smutkiem i żalem.

Aspirant Robert Dziubdziela dołączył do szeregów Policji w 2007 roku, pełniąc służbę w Komisariacie Policji II w Krakowie. Od 2013 roku związany był z Wydziałem Sztab Komendy Miejskiej Policji, gdzie pełnił rolę specjalisty w Zespole Stanowisk Kierowania. Jego zaangażowanie i profesjonalizm w wykonywaniu obowiązków stanowiły wzór dla wielu koleżanek i kolegów.

Jednak to nie tylko jego kompetencje zawodowe zostaną zapamiętane. Asp. Robert Dziubdziela był niezwykle życzliwą i serdeczną osobą, zawsze gotową do pomocy i wsparcia. Jego pogodne usposobienie i pozytywne podejście do życia sprawiały, że zawsze można było na niego liczyć nie tylko w pracy, ale również w życiu codziennym.

Odejście asp. Roberta Dziubdzieli to nie tylko strata dla środowiska policyjnego, ale także dla całej społeczności. Jego zaangażowanie w działalność służbową oraz jego osobowość zyskały uznanie i szacunek nie tylko wśród koleżanek i kolegów, ale także wśród mieszkańców Krakowa.

Kierownictwo małopolskiej Policji, funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną Zmarłego. W tych trudnych chwilach wyrazy wsparcia i solidarności są niezwykle ważne.

źródło: KPP Nowy Targ
/j

tagi