Strona główna » Wiosenne oddawanie krwi w Jabłonce!
Aktualności Gmina Jabłonka

Wiosenne oddawanie krwi w Jabłonce!

26 marca w godz. 9-13 w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce odbędzie się Wiosenna Zbiórka Krwi.

W dniu 26 marca w godzinach od 9:00 do 13:00 w Orawskim Centrum Kultury w Jabłonce odbędzie się wiosenna zbiórka krwi. Jest to doskonała okazja dla każdej osoby, która chce pomóc innym.. Krew to niezwykle cenny zasób, który jest niezbędny dla osób cierpiących na różnego rodzaju choroby, a także dla pacjentów, którzy przeszli poważne operacje.

Wiosenna zbiórka krwi to ważne wydarzenie dla całej społeczności, ponieważ każda osoba, która oddaje krew, może uratować życie innej osoby. Zbiórka krwi jest organizowana przez regionalne centrum krwiodawstwa i krwiolecznictwa oraz lokalne władze, aby zwiększyć dostępność krwi dla potrzebujących pacjentów.

Aby oddać krew, trzeba spełnić określone wymagania dotyczące zdrowia i stylu życia, takie jak brak chorób zakaźnych, prawidłowe ciśnienie krwi, prawidłowy poziom hemoglobiny i wiek powyżej 18 lat. Po przeprowadzeniu odpowiednich badań, osoby spełniające wymagania mogą bezpiecznie oddać krew.

Wiosenna zbiórka krwi to wspaniała okazja, aby pomóc innym i poczuć się dobrze ze swojego działania. Każda kropla krwi może uratować życie, więc jeśli masz możliwość, zachęcamy do udziału w tej akcji.

/JL

tagi