Strona główna » Nowy Targ: Urząd Skarbowy sprzedaje luksusowe Porsche Panamera GTS
Bez kategorii Miasto Nowy Targ

Nowy Targ: Urząd Skarbowy sprzedaje luksusowe Porsche Panamera GTS

unsplash, zdjęcie poglądowe

Urząd Skarbowy w Nowym Targu wystawi na licytację luksusowe Porsche Panamera GTS z 2013 roku w dniu 30 maja. Samochód ten będzie drugim z kolei, który zostanie sprzedany przez Urząd w ciągu tego roku. Cena wywoławcza została ustalona na kwotę nieco poniżej 132 tys. złotych. Wcześniej, w marcu, na licytacji pojawił się Bentley, którego właścicielem również była małopolska KAS.

Z okazji licytacji luksusowego Porsche Panamera GTS, organizowanej przez Urząd Skarbowy w Nowym Targu 30 maja, Krajowa Administracja Skarbowa przypomina o szansie na kupno cennych przedmiotów i nieruchomości po korzystnych cenach. Każdy zainteresowany może wziąć udział w licytacji po wpłacie wymaganego wadium, dostępnego na www.malopolskie.kas.gov.pl.

Licytacje takie odbywają się w oparciu o przepisy Ustawy o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, a pieniądze z nich pochodzące służą do spłaty zaległości podatkowych, opłat i składek. To już drugi luksusowy samochód wystawiony na licytację przez Urząd Skarbowy w tym roku, po wcześniejszej sprzedaży Bentleya przez zakopiański urząd. Więcej informacji można znaleźć w obwieszczeniu oraz na miejscu, na parkingu Urzędu Skarbowego w Nowym Targu.

/j

tagi