Strona główna » Wykonaj bezpłatne badania podczas Wiosny dla zdrowia
Aktualności Miasto Nowy Targ

Wykonaj bezpłatne badania podczas Wiosny dla zdrowia

16 kwietnia br. w Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Wiosna dla zdrowia. To propozycja skierowana do wszystkich zainteresowanych poprawą stanu zdrowia oraz ogólnym samopoczuciem. Uczestnicy będą mieli okazję skorzystać z bezpłatnych badań, wziąć udział w zajęciach ruchowych oraz skorzystać z licznych atrakcji.

Wydarzenie organizowane przez Akademię Nauk Stosowanych to nie tylko okazja do wykonania badań, ale również możliwość uczestnictwa w prelekcjach, pokazach oraz warsztatach prowadzonych przez specjalistów z różnych dziedzin, takich jak fizjoterapia, kosmetologia, dietetyka, czy ratownictwo medyczne. Celem spotkania jest propagowanie zdrowego trybu życia i profilaktyki zdrowotnej.

Aby wziąć udział w warsztatach, zaleca się wcześniejsze zapisy. Wystarczy wysłać wiadomość na adres: iz@ans-nt.edu.pl, wybierając interesujący temat, np. „Trening i nauka techniki maszerowania” lub „Zdrowy kręgosłup”.

Zachęcamy wszystkich do udziału w Wiośnie dla zdrowia i skorzystania z tej wyjątkowej okazji do dbania o swoje zdrowie oraz poprawy jakości życia!

źródło: mat. prasowy
/j

tagi