Strona główna » Ostatni dzwonek na głosy! 5 dni do zakończenia głosowania w Konkursie „Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki” – nie przegap swojej szansy!
Aktualności

Ostatni dzwonek na głosy! 5 dni do zakończenia głosowania w Konkursie „Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki” – nie przegap swojej szansy!

Czas ucieka nieubłaganie, a z nim ostatnia szansa, by wpłynąć na wyniki jednego z najbardziej oczekiwanych wydarzeń turystycznych na Podhalu – konkursu „Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki 2023”. Do 30 września, zaledwie kilka dni przed zamknięciem głosowania, każdy głos może odmienić losy nominowanych. Czy już oddałeś głos na swoich faworytów?

Dlaczego warto zagłosować teraz? Konkurs „Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki” to nie tylko wyróżnienie dla najlepszych atrakcji, obiektów noclegowych, restauracji, miejsc aktywnej rekreacji i wydarzeń roku na Podhalu. To także wyjątkowa okazja dla Ciebie, by pokazać wsparcie dla miejsc i ludzi, którzy tworzą niezapomniane wspomnienia dla każdego odwiedzającego ten malowniczy region. Głosując, masz realny wpływ na promocję turystyki w Podhalu i docenienie tych, którzy na co dzień pracują na jej rzecz.

Jak zagłosować? Proces głosowania jest prosty i intuicyjny, dostępny online dla każdego. Wystarczy kilka kliknięć, by wesprzeć to, co w Podhalu najpiękniejsze i najbardziej unikatowe. Wejdź na oficjalną stronę konkursu: www.dzienturystyki.podhale.pl, zapoznaj się z listą nominowanych i oddaj swój głos na tych, którzy według Ciebie zasługują na tytuł „Złotego Krokusa Podhalańskiej Turystyki”.

Pamiętaj, każdy głos się liczy! Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Podhala, czy miłośnikiem tego regionu, Twoje zdanie ma znaczenie. To dzięki Tobie najlepsze miejsca i wydarzenia zyskają dodatkową promocję i uznanie, zarówno wśród lokalnej społeczności, jak i turystów z całego kraju oraz zagranicy.

Nie czekaj do ostatniej chwili! Zostało tylko 5 dni na podjęcie decyzji i oddanie głosu. Nie pozwól, by ta okazja przeszła Ci koło nosa. Weź udział w głosowaniu i bądź częścią tego niezwykłego święta turystyki na Podhalu.

Zakończenie głosowania to nie tylko koniec etapu wyborów, ale również początek przygotowań do uroczystej gali wręczenia nagród. Twoje zaangażowanie jest nieocenione i może przyczynić się do sukcesu tego wydarzenia. Nie przegap swojej szansy na to, by mieć wpływ na turystyczny obraz Podhala. Głosuj już dziś i dołącz do społeczności, która wspólnie kształtuje przyszłość turystyki w tym wyjątkowym regionie.

Druga edycja konkursu „Złoty Krokus Podhalańskiej Turystyki” organizowany jest w ramach realizacji zadania publicznego pod tytułem: Podhalańskie Obchody Światowego Dnia Turystyki 2023. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.