Strona główna » Bożonarodzeniowy Jarmark w Ochotnicy Dolnej – Świąteczne spotkanie dla pasjonatów rękodzieła
Aktualności Gmina Ochotnica Dolna

Bożonarodzeniowy Jarmark w Ochotnicy Dolnej – Świąteczne spotkanie dla pasjonatów rękodzieła

Już niebawem mieszkańcy i goście będą mieli okazję wzięcia udziału w Bożonarodzeniowym Jarmarku, który odbędzie się 16 grudnia na terenie gminy Ochotnica Dolna. To wyjątkowe wydarzenie, które skupia lokalnych twórców, rękodzielników oraz pasjonatów świątecznych tradycji.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich, którzy tworzą oryginalne ozdoby świąteczne, domowe wypieki czy posiadają wyjątkowe prezenty na świąteczną listę, do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. To doskonała okazja, aby podzielić się swoimi wyrobami z lokalną społecznością i poczuć niepowtarzalną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Bożonarodzeniowy Jarmark będzie miejscem nie tylko zakupów, ale również wspaniałej okazji do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi w magicznej atmosferze świąt. Wydarzenie ma na celu stworzenie niezwykłej przestrzeni pełnej ciepła, radości oraz wspólnego świętowania zbliżających się świąt.

Wszelkie zainteresowane osoby, które chcą zaprezentować swoje wyroby podczas Jarmarku, mogą zgłaszać się do Urzędu Gminy w Ochotnicy Dolnej pod numerem telefonu 512-449-925. Termin zgłoszeń upływa 11 grudnia.

Bożonarodzeniowy Jarmark w Ochotnicy Dolnej to doskonała okazja do wspólnego celebrowania świątecznego czasu, odkrywania unikatowych rękodzielniczych wyrobów oraz czerpania radości ze spotkania z lokalnymi twórcami. Nie zabraknie tu również tradycyjnej magii i atmosfery świątecznej euforii. Zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które z pewnością sprawi, że Boże Narodzenie będzie jeszcze bardziej wyjątkowe!

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy w Ochotnicy Dolnej.

źródło: Gmina Ochotnica Dolna
/j

tagi