Strona główna » Nowy kalendarz wydarzeń w nowotarskiej Akademii Nauk Stosowanych
Aktualności Gmina Nowy Targ

Nowy kalendarz wydarzeń w nowotarskiej Akademii Nauk Stosowanych

Zimowa aura nie zniechęca aktywnych uczestników do udziału w wydarzeniach, które zapełnią kalendarz Nowego Targu w styczniu. Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu organizuje dwie interesujące inicjatywy, które łączą sport, naukę i inspirację dla społeczności lokalnej.

17 stycznia na Długiej Polanie w Nowym Targu odbędą się Zimowe Zawody o Puchar Rektora ANS. Studenci, pracownicy akademiccy oraz zaproszeni goście wezmą udział w rywalizacji sportowej, prezentując umiejętności w narciarstwie, snowboardingu, biegu górskim na szczyt wyciągu oraz zjeździe na dętkach. Wydarzenie cieszy się wsparciem patronatu honorowego dr Bianki Godlewskiej-Dzioboń, p.o. Rektora ANS w Nowym Targu. Organizatorami zawodów są Instytut Nauk Humanistycznych i Turystyki, KU AZS w Nowym Targu oraz Centrum Promocji i PR. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 509 279 856.

Kolejnego dnia, 18 stycznia, Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Targu serdecznie zaprasza na seminarium naukowe pod tytułem „Psychologiczne Uwarunkowania Sukcesu”. Spotkanie, które odbędzie się o godzinie 11:00 w budynku „Tatry” ANS, to okazja do wysłuchania prelekcji wybitnych naukowców z krakowskich uczelni oraz przedstawicieli ANS w Nowym Targu. Seminarium zrzeszy także osoby, które odniosły sukcesy w różnych dziedzinach życia i podzielą się swoimi doświadczeniami. Spotkanie ma na celu inspirowanie słuchaczy oraz zaprezentowanie strategii radzenia sobie z problemami, co może stanowić cenny wkład w osobisty rozwój każdego uczestnika.

Wszystkie zainteresowane osoby są serdecznie zaproszone do udziału w tych wydarzeniach, które obiecują ciekawe doznania zarówno dla miłośników sportu, jak i poszukiwaczy nowej wiedzy i inspiracji.

źródło: ANS Nowy Targ
/j