Strona główna » Mobilne lodowisko na Nowotarskim Rynku – Miejsce aktywnej zimowej rozrywki
Aktualności Gmina Nowy Targ

Mobilne lodowisko na Nowotarskim Rynku – Miejsce aktywnej zimowej rozrywki

Nowotarski Rynek stał się centralnym punktem zimowej rozrywki, przyciągając od rana entuzjastów aktywnego spędzania czasu na mobilnym lodowisku. To miejsce oferuje zarówno początkującym, jak i doświadczonym łyżwiarzom doskonałą okazję do rozkoszowania się zimową atmosferą i radością ruchu na lodzie.

W tym sezonie organizatorzy postanowili jeszcze bardziej zadbać o komfort wszystkich odwiedzających. W wypożyczalni dostępne jest więcej łyżew, co oznacza, że nikt nie będzie musiał czekać zbyt długo, aby zacząć swoją przygodę na lodzie. Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z łyżwami, czy jesteś doświadczonym łyżwiarzem, mobilne lodowisko na Nowotarskim Rynku jest miejscem dla każdego.

Nie tylko ilość łyżew została zwiększona, ale także udostępniono większy kontener-przebieralnię, aby zapewnić wygodne warunki dla wszystkich, którzy chcą zmienić się przed wejściem na lód lub po zakończeniu zabawy. Dbając o wygodę i satysfakcję gości, organizatorzy mobilnego lodowiska starają się stworzyć przyjazne miejsce dla całych rodzin i grup przyjaciół.

Mobilne lodowisko na Nowotarskim Rynku to doskonały sposób na spędzenie czasu na świeżym powietrzu i aktywne zimowe relaksowanie się. Dodatkowo, korzystając z uroków zimy w centrum miasta, mieszkańcy i turyści mogą cieszyć się zimową aurą, bez konieczności wyjazdu poza granice miasta.

źródło UM Nowy Targ
/j

tagi