Strona główna » Nowa Linia MLD A45: Wygodny sposób na odkrywanie Małopolski!
Aktualności

Nowa Linia MLD A45: Wygodny sposób na odkrywanie Małopolski!

Od 3 lutego 2024 r. Małopolskie Linie Dowozowe wprowadzają nową trasę, która zapewni pasażerom dostęp do malowniczych miejscowości i atrakcji turystycznych. Linia A45 będzie łączyć Nowy Targ Dworzec Kolejowy z Białką Tatrzańską i Jurgowem.

Trasa i Atrakcje:
Linia A45 to połączenie komfortu podróżowania i możliwości zwiedzania urokliwych miejsc. Trasa obejmuje kilka kluczowych punktów, które z pewnością zainteresują podróżnych:

  1. Nowy Targ Dworzec Kolejowy: Początkowy punkt trasy, gdzie linia A45 zaczyna swoją podróż, umożliwia łatwe i wygodne połączenie z pociągiem Kolei Małopolskich „Luxtorpeda”.
  2. Białka Tatrzańska: Ten popularny kurort słynie z imponujących termalnych basenów w Białce Tatrzańskiej.
  3. Jurgów: Miejsce to zachęca miłośników sportów zimowych, oferując dostęp do stoków narciarskich.
  4. Szlaki Turystyczne: Linia A45 staje się bramą do wielu malowniczych szlaków turystycznych, które prowadzą przez urokliwe tereny górskie i zachwycające krajobrazy.

Perspektywy na Przyszłość:
Zgodnie z planami, linia A45 zostanie w przyszłości rozbudowana, obejmując trasę aż do miejscowości Vysoke Tatry. To otworzy nowe możliwości podróży i odkrywania jeszcze więcej uroków tego regionu.

Skomunikowanie z Koleją Małopolską:
Ważnym udogodnieniem dla podróżnych jest skomunikowanie kursów linii A45 z pociągiem „Luxtorpeda” na stacji Nowy Targ. To sprawia, że podróżowanie między różnymi środkami transportu staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej zorganizowane.

Rozkład Linii A45:
Szczegółowy rozkład linii A45 można znaleźć na oficjalnej stronie MLD pod adresem: https://tiny.pl/93pxb.

źródło: UM Nowy Targ
/j

tagi