Strona główna » Urząd Miasta Nowy Targ zaprasza opiekunów bezdomnych kotów do odbioru karmy!
Bez kategorii

Urząd Miasta Nowy Targ zaprasza opiekunów bezdomnych kotów do odbioru karmy!

Urząd Miasta Nowy Targ ogłasza inicjatywę mającą na celu wsparcie opiekunów wolno żyjących kotów w ramach Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobieganiu bezdomności zwierząt. Akcja skierowana jest do mieszkańców Nowego Targu, którzy troszczą się o los zwierząt, zwłaszcza tych, które znalazły się bez domu.

Odbiór Szeroko Dostępnej Suchej Karmy:

Opiekunowie kotów zainteresowani uczestnictwem w programie są serdecznie zaproszeni po odbiór suchej karmy, która jest wydawana w ramach wspomnianego programu. Odbiór można dokonać osobiście w pokoju 213, mieszczącym się w siedzibie Urzędu Miasta Nowy Targ.

Informacje dotyczące odbioru karmy:

  • Adres: Urząd Miasta Nowy Targ, ul. Krzywa 1, 34-400 Nowy Targ, pokój 213.
  • Telefon do Referatu ds. Gospodarki Komunalnej: 18 26 11 225.
  • Karma wydawana jest w 10 kg workach.

Ograniczona Ilość Karmy:

Ważne jest zaznaczenie, że ilość karmy jest ograniczona. Osoby zainteresowane odbiorem karmy proszone są o udanie się do pokoju 213, gdzie będą mogły otrzymać potrzebne informacje i dokonać odbioru.

Urząd Miasta Nowy Targ bardzo ceni zaangażowanie mieszkańców w sprawy zwierząt bezdomnych i liczy na wsparcie społeczności w ramach tej ważnej inicjatywy. Działając razem, możemy stworzyć lepsze warunki dla bezdomnych zwierząt i przyczynić się do zapobiegania ich bezdomności.

Dodatkowe pytania i informacje można uzyskać bezpośrednio w Referacie ds. Gospodarki Komunalnej, pod podanym wcześniej numerem telefonu. Urząd Miasta Nowy Targ serdecznie dziękuje za każde wsparcie, które przyczyni się do poprawy życia bezdomnych zwierząt na terenie miasta.

źródło: UM Nowy Targ
/j

tagi