Strona główna » Karnawał na lodowisku w Ochotnicy Dolnej!
Aktualności Gmina Ochotnica Dolna

Karnawał na lodowisku w Ochotnicy Dolnej!

Zima w pełni, a z nią nadeszła pora na lodowiskowe szaleństwo! Ochotnica Dolna ma zaszczyt zaprosić wszystkich entuzjastów zabawy na lodzie na wyjątkowy karnawał, który odbędzie się 10 lutego o godzinie 14:00 na Karpatach na Lodowisku w Ochotnicy Dolnej.

To niezwykłe wydarzenie obiecuje doskonałą okazję do świetnej zabawy w klimacie karnawałowej euforii. Dla wszystkich miłośników lodowiskowych emocji przygotowano wiele atrakcji, a głównym punktem programu będzie konkurs na najciekawsze przebranie.

Konkurs na najciekawsze przebranie

Jednym z najbardziej ekscytujących elementów karnawału będzie konkurs na najciekawsze przebranie. Każdy uczestnik ma szansę zaprezentować swoją kreatywność i oryginalny styl. Wystarczy wpaść na lodowisko 10 lutego w stroju karnawałowym, aby wziąć udział w tym wspaniałym wyzwaniu!

Dla zwycięzców miejsc 1-3 przewidziano fantastyczne nagrody, takie jak darmowe wypożyczenie łyżew na cały dzień oraz nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy również nie zostaną bez wyróżnienia, otrzymując dyplomy oraz słodkie upominki, aby każdy mógł poczuć się doceniony.

Zapowiada się lodowiskowe szaleństwo!

Karnawał na lodowisku w Ochotnicy Dolnej to nie tylko konkursy i nagrody, ale również niezapomniana atmosfera lodowiskowego szaleństwa. W rytmie muzyki, pełnym śmiechu i pozytywnej energii, uczestnicy będą mieli okazję do wspólnej zabawy na tafli lodowiska.

Przygotujcie się na widoki niezwykłych przebrań, kolorowe światła i mnóstwo śmiechu. To wydarzenie doskonale wpisuje się w zimową aurę, tworząc wyjątkową okazję do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół.

źródło: Ochotnica Dolna
/j

tagi