Strona główna » Nieograniczone przejazdy kolejami małopolskimi za 1 zł w czasie ferii!
Aktualności

Nieograniczone przejazdy kolejami małopolskimi za 1 zł w czasie ferii!

fot. Łukasz Smółka – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego

Radosne wieści dla wszystkich młodych podróżników kolei małopolskich. Już od 10 lutego do 25 lutego 2024 roku, Województwo Małopolskie zaprasza dzieci i młodzież do korzystania z nieograniczonej liczby przejazdów wszystkimi pociągami kursującymi po regionie. To doskonała okazja, by odkrywać uroki Małopolski i spędzić czas w podróży z rodziną i przyjaciółmi.

Czym dokładnie jest „Małopolskie bilety na ferie”?

  • To wyjątkowa oferta skierowana do dzieci i młodzieży, która umożliwia korzystanie z pociągów uruchamianych przez przewoźników kolejowych na terenie Województwa Małopolskiego.
  • Dzieci do 4 roku życia podróżują bez opłat, a maluchy od 4 lat do rozpoczęcia rocznego przygotowania przedszkolnego mogą podróżować na podstawie oświadczenia rodzica/opiekuna o wieku dziecka.
  • Dzieci i młodzież od rozpoczęcia przygotowania przedszkolnego aż do ukończenia szkoły ponadpodstawowej muszą okazać ważny dokument uprawniający do ulgowego przejazdu. Opłata za bilet wynosi jedynie 1,00 zł, niezależnie od długości trasy.

Korzyści oferty:

  • Bilet ważny jest przez cały dzień do godziny 24:00, umożliwiając wielokrotne przejazdy w ramach sieci połączeń Województwa Małopolskiego.
  • Bilety będą honorowane również w pociągach Kolei Małopolskich, POLREGIO oraz w pociągach osobowych „Kolei Śląskich” na odcinku Katowice – Kraków oraz Katowice – Zakopane. Dodatkowo, akceptowane będą w przypadku przejazdów autobusami „Małopolskich Linii Dowozowych”.

To wyjątkowa okazja, by odkryć piękno Małopolski w towarzystwie najbliższych i spędzić aktywnie czas w podróży. Zapraszamy serdecznie do odkrywania naszego wspaniałego regionu i cieszenia się darmowymi przejazdami!

źródło:
Łukasz Smółka – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego
/j

tagi