Strona główna » Wystawa albumu „Pejzaże Tatrzańskie – Zima” w wykonaniu Księdza Zbigniewa Pytla
Aktualności

Wystawa albumu „Pejzaże Tatrzańskie – Zima” w wykonaniu Księdza Zbigniewa Pytla

Miłośnicy sztuki i piękna przyrody, przygotujcie się na wyjątkowe wydarzenie! Burmistrz Miasta Nowy Targ, Grzegorz Watycha, serdecznie zaprasza na wystawę albumu zatytułowanego „Pejzaże Tatrzańskie – Zima”, którego autorem jest Ksiądz Zbigniew Pytel.

Wystawa odbędzie się w sobotę, 16 marca 2024 roku, o godzinie 15:00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury. To doskonała okazja, aby zanurzyć się w magicznym świecie tatrzańskiej zimy i podziwiać niezwykłe pejzaże uwiecznione przez wyjątkowego artystę.

W programie wydarzenia przewidziane są również dodatkowe atrakcje. Maturzyści z rocznika 1991 klasy 4e LO zaprezentują swoje umiejętności recytatorskie, co będzie niezwykłym dodatkiem do atmosfery wieczoru. Ponadto, na scenie pojawi się zespół regionalny „Hyrni”, który swoimi tradycyjnymi dźwiękami wprowadzi nas w tatrzański klimat.

Nie zabraknie także chwili na relaks i rozmowy przy poczęstunku, który zostanie przygotowany specjalnie na tę okazję.

Całość spotkania poprowadzi Pani Beata Zalot, która zapewni, że każdy uczestnik będzie mógł w pełni cieszyć się wyjątkową atmosferą tego wydarzenia.

Wstęp na wystawę jest wolny, więc serdecznie zachęcamy wszystkich miłośników sztuki i natury do przyłączenia się do naszego wydarzenia.

/j

tagi